Kariyer İşi Takım İşidir
Takım kurmak sponsor olmaktan geçer. Kariyer basamaklarını tırmanmak için önce çevrenize tanıtmakla başlayabilirsiniz. Yeni temsilciler ekledikçe ne kadar çok kazandığınızı göreceksiniz.
Sponsor - Sabit 5₺ Kazanç
0%
İl Temsilcisi
5%
Bölge Temsilcisi
10%
Kariyer Sistemi

Kariyer sistemi sizlerin daha çok kazanması için tasarlandı.

Temsilci
Temsilci sisteme dahil olduktan sonra sattığı paket dahilinde tek başına kazanç elde eder. Sadece kendi satışlarından mesuldür ve kendi satışlarından kazanç sağlar.
 
ÖRN: Çevrenize önerip sizde sisteme dahil edeceğiniz her temsilci için sponsor ünvanı alabilirsiniz. Böylelikle sisteme eklediğiniz temsilcilerin sponsoru olursunuz.
 

Sponsorluk
Temsilci olduktan sonra sisteme ekleyeceğiniz her yeni temsilcinin sponsoru olursunuz. Bu temsilciler satış yaptıklarında, sizi bir üst seviye olan İl Temsilciliğine bir adım yaklaştırır. Sponsorluğunu yaptığınız her temsilciden paket başı sabit kazanç elde edersiniz. Bu temsilcilerin yaptıkları satışlar size adet olarak yansır ve üst seviyeye çıkmanız için fayda sağlar.
Temsilci eklemek için panelinizden temsilci ekle sekmesini kullanarak temsilci kaydını kendiniz oluşturabilir ya da başvuru sayfasına yönlendirip ‘’ P ‘’ ile başlayan Plasiyer / Temsilci / Sponsor kodunuzu girmesini isteyerek başvuru yapmasını sağlayabilirsiniz.
 
ÖRN: Ortalama 50 temsilci eklediğinizi var sayalım. Her Temsilci iki satış yapmış olsa siz hedefinizi ulaşmış olur ve üst unvan olan bulunduğunuz ilde temsilci olabilirsiniz.

İl temsilciliği
Bir Temsilcinin İl Temsilciliğine yükselebilmesi için kendisi ya da ekibi toplamda 3 ay üst üste 100 aktif satış gerçekleştirmesi gerekmektedir.
Sosyonet ve Network Kulübü sitelerine gelen direk temsilciler, reklamlar üzerinden gelen direk temsilciler ilgili İl Temsilcilerine atanırlar. Böylelikle yükselmelerine ve ek kazanç elde etmelerine bizde yardımcı oluruz.
Bu satışları Türkiye’nin her yerinden sağlayabilir. Kendi kişisel kurduğu ekibi Türkiye’nin her yerinden olabilir. Böylelikle bu kriterleri tamamlanması dahilin de ilgili ünvanı hak etmiş olursunuz.
Ünvanınızı koruyabilmeniz için her ay düzenli olarak siz ya da ekibiniz 25 aktif satış yapması gerekmektedir. 3 ay üst üste bu satışı gerçekleştiremez iseniz ünvanınızı kaybedersiniz.
No: Bir ilde en fazla 3 temsilci olabilir.

Bölge Temsilciliği
Bir İl Temsilcisinin Bölge Temsilciliğine yükselebilmesi için, 3 ay üst üste 250 aktif satış gerçekleştirmesi gerekmektedir.
Sosyonet ve Network Kulübü sitelerine gelen direk temsilciler, reklamlar üzerinden gelen direk temsilciler ilgili İl Temsilcilerine atanırlar. İlgili il Temsilcisine atanan Temsilci ilgili bölge için avantaj sağlar. Böylelikle yükselmelerine ve ek kazanç elde etmelerine bizde yardımcı oluruz.
Bu satışları Türkiye’nin her yerinden sağlayabilir. Kendi kişisel kurduğu ekibi Türkiye’nin her yerinden olabilir. Böylelikle bu kriterleri tamamlanması dahilin de ilgili ünvanı hak etmiş olursunuz.
Ünvanınızı koruyabilmeniz için her ay düzenli olarak siz ya da ekibiniz 100 aktif satış yapması gerekmektedir. 3 ay üst üste bu satışı gerçekleştiremez iseniz ünvanınızı kaybedersiniz.
Not: Bir bölgede en fazla 2 temsilci olabilir.