Satış Süreci

Satış sonrasında müşterilerinizden tc kimlik numarası, adı soyadı, telefon numarası ve adresini almanız yeterlidir.

Müşterilerinize evrak imzalatmanız gerekmez. Biz bu işlemleri müşterinizin hizmeti bağlandıktan sonra müşterinizden imzaları alıyoruz.

Müşterilerinizin bağlantısı Türk Telekom tarafından önce ankastreye kadar sağlanır. Sonrasında ekibimiz ankastreden evinizin içine kadar bağlantı için sizden randevu alır ve randevu gününde işlemlerinizi yerine getirirler.

Temsilci Satış Giriş Aşaması
 
1. https://networkkulubu.com/crm/ alanından hesabınıza giriş yapınız.
2. Sırayla ”Şirketler ve Kişiler” sonra ”Müşteri Yönetimi” kısmını tıklayınız.
3. Sonrasında ”Kayıt Ekle” butonunu tıklayarak müşteri bilgilerini doldurmaya başlayınız.
4. Önemli olarak ”Temsilci” kısmında kendi adınızı, ”Satış Bölgesi” kısmında bulunduğunuz ili seçiniz. Son olarak telefon numarasını +905112223344 format ve şeklinde hata almamak adına yazınız.
5. Son aşamada ise aynı ekranda kalıp ”Ürünler” sekmesinden müşterinize sattığınız paketi seçiniz. İşlem tamamlanmıştır.
Not: Satış aşamasında görüldüğü üzere müşterilerinizden evrak alma , evrak imzalatma gibi durumlar söz konusu değildir. Satışa odaklanabilmeniz için bu kısımları bizler takip ediyoruz. Temsilci, müşterilerinden sadece Ad Soyad-Tc Kimlik No- Telefon-Adres Bilgisi zorunluğu söz konusu olup işlemlerini tamamlayabilir.

Search engine marketing encompasses a range of activities all centred around making your website more visible when someone uses a search engine. If someone is looking for your business on the internet, it is vital your website appears prominently in the search engines’ results pages, or it will never deliver the value to your business that today’s economy demands.

FİBER/ADSL Abonelik İşlemleri ve Bağlantı Süreci
 
1. Altyapı sağlayıcı tarafından binaya kadar müşterinizin internet bağlantısı sağlanır.
2. Satış yaptığınız operatör tarafından internete çıkışınız için sistem üzerinde gerekli ayarlar yapılır.
3. Satış yaptığınız operatöre ait kurulum bayisi, ortalama 24 saat içerisinde modem kurulumu için müşteriyi arar.
4. Bayi kuruluma geldiğinde size imzalatılmak üzere sözleşme ve taahhütnamenizi yanında getirir. İmzalanan sözleşmenin bir nüshası size iletilir. Bayi bu işlem esnasında kimlik fotokopisi isteyecektir.
5. Kurulum işlemleriniz esnasında modeminizin konumlanacağı yere göre sizin de onayınız alınır ve daire içerisinde kablolama işleminiz yapılır.
6. Bayi görevlimiz kurulum işlemi sonrası aktivasyon kontrolü yapar ve internetiniz aktif hale geldiğinde Online İşlem Merkezi Şifreniz ve Kablosuz ağ şifreniz size sms ve e-posta olarak iletilir.
 
Not: Bağlantı süreci boyunca bağlantı aşama statüsünü ve gelişmeleri ”Müşteri Yönetimi” alanından takip edebilirsiniz. Bağlantısı tamamlanan müşterilerinizin hizmeti aktif olduğu zaman, müşterinize ait yaptığınız satış ”Satış Faturası” na dönüştürülür. Bu işlemle birlikte ”Muhasebe” sonra ”Satış Faturaları” alanından kazancınızın ne zaman ödeneceği, ne kadar kazandığınızı, sponsor,il temsilcisi ya da bölge temsilcisi iseniz tüm ekibinizin aktif kazançlarınızı bu alanda detaylı görebilirsiniz.

Satış Giriş Aşaması – Resimli Anlatım

 

Bu aşamayı tamamladığınızda ekranda bekleme yapınız. Cari oluşunca aşağıdaki ekran gelecektir. Sonra aşağıdaki gibi adımları takip ediniz!